Ballina Showbiz Blero nuk përmbahet, kështu po ‘çmendet’ pas Afronës

Blero nuk përmbahet, kështu po ‘çmendet’ pas Afronës

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas pak javëve, këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij, Afrona do ta bëjnë dasmën.

Përgatitjet e kësaj ceremonie ata i kanë filluar qysh moti, përcjell ORAinfo.

Afrona këto ditë po e shijon festën e beqarisë e për të cilën ka shkuar në Greqi që të duket edhe më përrallore.

E në fotot që i ka publikuar, Blero nuk ka hezituar të tregojë sa me fat ndjehet për Afronën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----