Ballina Showbiz Blero ia ka marrë Tarën Teutës, shikoni çka bëjnë babë e bijë

Blero ia ka marrë Tarën Teutës, shikoni çka bëjnë babë e bijë

273
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blero Muharremi është këngëtari kosovar që për publikun u bë i njohur qysh në daljen e parë.

Këngët e tij që nga ato të parat u bënë hite të padiskutueshmë dhe dëgjohen ende me nostalgji nga publiku, përcjell ORAInfo.

Blero është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private ku para pak muajve i dha fund beqarisë duke u martuar me modelen e njohur, Afrona Dika.

Nga martesa e parë, Blero ka një vajzë, Tarën.

Sot, ai ka marrë vajzën në shtëpi dhe nga pishina i dërgojnë porosi Afronës./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----