Ballina Showbiz Blero e dërgon familjen e tij në kopsht zoologjik, ja si është...

Blero e dërgon familjen e tij në kopsht zoologjik, ja si është kombinuar Afrona me Tarën

145
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Familja mbetet gjëja më e shtrenjtë.

Njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptarë, Blero Muharremi, kaloi një ditë të bukur me familjen e tij të vogël.

Ai së bashku me partneren e tij, Afrona Dika, dhe vajzën e tij, Tarën, vizituan një kopsht zoologjik, prej nga publikoi një fotografi të bukur.

Ata shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit. Blero dhe Afrona në muajin shtator do të martohen. Ata kanë filluar përgatitjet për dasmën madhështore, e cila pritet të pushtojë mediat rozë

---- ----
-----