Ballina LifeBizare Blerës të çuditshëm që të lënë “gojëhapur” me veprimet apo veshjet e...

Blerës të çuditshëm që të lënë “gojëhapur” me veprimet apo veshjet e tyre në markete (FOTO)

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në përditshmërinë tonë shohim plot situata gazmore nga njerëz që në fund të fundit nuk i bën aspak përshtypje ajo që shfaqin në publik. Imazhe të tilla na vijnë të dokumentuara në supermarkete të ndryshme nga e gjithë bota.

Të bësh pazar me taka shumë të larta, ose të futesh bashkë me kalin në supermarket, janë asgjë në krahasim me fotografitë e mëposhtme.

Këto ndodhi janë aq të shumta, sa një faqe në internet, “People of Walmart”, është kujdesur që e gjithë bota të shohë.

Ndodhin gjithandej dhe nuk është pak të thuhet se përveç të qeshurave pa fund, shpesh të bëjnë të hutohesh me pamjen e tyre.

 

---- ----
----
----- ----
-----