Ballina Showbiz Bleona Qereti rendit 5 rregullat që duhet të mbani mend në jetë:...

Bleona Qereti rendit 5 rregullat që duhet të mbani mend në jetë: Më mirë të qash në Mercedes sesa në… (FOTO)

181
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e dashur për publikun, Bleona Qereti, ka shfrytëzuar profilin e saj në “Instagram” për të dhënë disa këshilla për ndjekësit e saj.

----

Bleona e cila prej shumë vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka treguar 5 rregulla që duhet të mbajnë në jetë.

Në një foto ku ka pozuar së bashku e qenin e saj, Bleona renditi këto rregulla ku mes tyre shprehet se paratë nuk e blejnë lumturinë por është më mirë sipas saj të qash në Mercedes sesa në biçikletë.

Ja 5 rregullat e Bleonës:

1.Falni armikun, por mbani mend emrin e atij bastardi.

2.Paratë nuk mund të blejnë lumturi, por është më e rehatshme të qash në një Mercedes sesa me një biçikletë.

3.Ndihmoni dikë kur janë në telashe dhe do t’ju kujtojnë kur të keni përsëri probleme

4.Sarkazma sepse të qëllosh njerëzit është e paligjshme

5.Alkooli nuk zgjidh asnjë problem por përsëri, as qumësht nuk e bën këtë

----- ----