Ballina Showbiz Bleona publikon video duke u rregulluar, ky detaj në trupin e saj...

Bleona publikon video duke u rregulluar, ky detaj në trupin e saj bie në sy

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

E vetëdijshme për këta, ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Bleona se fundmi ka postuar një foto duke u rregulluar nga frizeri i saj.

Por ajo që ka rrëmbyer vëmendjen është tutuja e re e Bleonës.

Shikojeni videon dhe kuptojeni ku e ka bërë tatun e re Bleona. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----