Ballina Showbiz Bleona në zi, i vdes person i dashur i familjes

Bleona në zi, i vdes person i dashur i familjes

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bleona e pikëlluar, humb këtë person të dashur.

Përderisa për të tjerët dita e sotme ka filluar ashtu siç është më së miri, kjo për Bleona Qeretin nuk është kështu.

Kjo sepse, sot është dita më e pikëlluar dhe këtë lajm e ndau më të gjithë fansat e saj, duke treguar se ka humbur jetën gjyshja e saj, shkruan Kosovarja.

Duke zgjedhur fjalët më pikëlluese për ndarjen e saj nga kjo botë, Bleona i jep lamtumirën asaj me këto fjalë:

‘Gjyshja më e mirë në botë…. Do jesh gjithmonë në zemrën time. U prehsh në paqe’ ka shkruar Bleona”.

Gjithashtu, ajo ndau edhe disa fotografi të shkrepura bashkë me të, të cilat dhuronin plot dashuri dhe admirim për të nga Bleona.

---- ---- ----
-----