Ballina LifeBizare Bitcoini kalon 19 mijë dollarëshin

Bitcoini kalon 19 mijë dollarëshin

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryptovaluta Bitcoin të martën ka prekur shifrën e 19 mijë dollarëve për herë të parë në gati tre vjetët e fundit duke iu afruar shifrës rekorde prej gati 20 mijë dollarësh.

Kryptovaluta më e famshme në botë u rrit për 160 për qind sivjet, duke u nxitur nga kërkesat e shumta dhe stimujt monetarë.

Vetëm në muajin nëntor, Bitcoini u rrit për më shumë se 37 për qind.


Zbritje marramendëse të çmimeve të teknikës së bardhë në “NORA AS” Tetovë


“Black Friday” edhe tek ne. Zbritje marramendëse të çmimeve të teknikës së bardhë në NORA AS Tetovë ( afër Xhamisë Read more


Ndryshon lista/Ja kush është tash njeriu i tretë më i pasur në botë


Elon Musk është bërë njeriu i tretë më i pasur në botë duke kapërcyer kështu themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Read more

The post Bitcoini kalon 19 mijë dollarëshin appeared first on ShqipMedia.

---- ---- ----
-----