Ballina Showbiz Bionën nuk e keni parë asnjëherë të tillë, befason me fotografinë e...

Bionën nuk e keni parë asnjëherë të tillë, befason me fotografinë e fundit

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, shkruan ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një stil më të thjeshtë nga ҫ’jemi mësuar ta shohim.

Edhe e tillë, Biona po duket mjaftë e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----