Ballina Showbiz Biona si ‘loҫkë’ e vërtetë, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me pamjen e...

Biona si ‘loҫkë’ e vërtetë, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me pamjen e fundit

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë bukur.

Ndër të tjera, Albiona po duket edhe shumë atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----