Ballina Showbiz Biona e rivalizon Egzonën, do t’iu shkrijë me imazhin e fundit

Biona e rivalizon Egzonën, do t’iu shkrijë me imazhin e fundit

35
SHPËRNDAJE

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqt, shkruan ORAinfo.

Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse duke rivalizuar edhe kunatën e saj Egzonën.

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse.

E grimosur dhe me flokë të rregulluara bukur, Biona po duket një super-femër. /ORAinfo/