Ballina Lajme Bota/Rajoni Binjakja e humbur, sozisë së Meghan Markle i ndryshon jeta (FOTOT)

Binjakja e humbur, sozisë së Meghan Markle i ndryshon jeta (FOTOT)

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kjo është sozia e Meghan Markle që po çmend rrjetin. Ajo quhet Akeisha Land dhe është 39 vjeç. Akeisha është nënë e dy fëmijëve dhe deri tani ajo është konsideruar nga përdoruesit e rrjeteve sociale si binjakja e humbur e dukeshës.

Ngjashmëria mes tyre është e frikshme, aq sa dallimi i tyre nuk është shumë i lehtë. Ndjekësit i janë shtuar me shpejtësinë e erës sozisë së Markle në Instagram, edhe për shkak të fëmijëve të saj shumë simpatikë.

39-vjeçarja e ka pranuar se shumë e krahasojnë me Meghan. Ajo thekson se kjo gjë ndodh sidomos kur shtrin flokët. Tashme eshte bere e famshme.

---- ----
----
-----
-----