Ballina Showbiz Binjakët e Albatritit dhe Egzonës janë rritur kaq shumë

Binjakët e Albatritit dhe Egzonës janë rritur kaq shumë

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Albatrit dhe Egzona Muqiqi është një prej çifteve më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ata janë bërë prindër për herë të dytë në janar.

Ata u bënë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali, të cilët i pagëzuan me emrat Elia dhe Elard.

Si Albatriti ashtu edhe Egzona nuk hezitojnë asnjëherë që të publikojnë fotografi të fëmijëve në rrjetet sociale.

Egzona është ajo e cila sot në Instagram ka publikuar një imazh të ëmbël të binjakëve.

Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit 2017, të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

---- ----
-----