Ballina Showbiz Big Mamës i ‘dështon’ grimi, në këtë gjendje shkoi në dasmë

Big Mamës i ‘dështon’ grimi, në këtë gjendje shkoi në dasmë

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në pamjen e fundit të publikuar, Big Mama shihet në një dasmë, por grimi i saj nuk po duket edhe aq mirë.

Duket se kësaj radhe Big Mama ka dështuar me grimin./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----