Ballina Showbiz Big Mama vesh fustanin më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë...

Big Mama vesh fustanin më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

77
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në pamjen e fundit të publikuar, Big Mama shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

-----