Ballina Showbiz Big Mama vesh fustanin më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë...

Big Mama vesh fustanin më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në pamjen e fundit të publikuar, Big Mama shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----