Ballina Showbiz Big Mama shkon në dasmë, ja huq fort me fustanin

Big Mama shkon në dasmë, ja huq fort me fustanin

202
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo është shumë e angazhuar nëpër dasma kohëve të fundit.

Në foton e fundit Big Mama shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e më ngjyrë rozë. Kësaj herë shija e Big Mamës lë për të dëshiruar. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----