Ballina Showbiz Big Mama shkon me këndua në dasëm, frizurën e bën si të...

Big Mama shkon me këndua në dasëm, frizurën e bën si të nuseve

132
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo është shumë e angazhuar nëpër dasma kohëve të fundit.

Në foton e fundit Big Mama shfaqet e rregulluar me një frizur si të nuseve për të shkuar me këndua në dasëm. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----