Ballina Showbiz Big Mama shkëlqeu në dasmë, por në këtë gjendje përfundoi pas dasmës

Big Mama shkëlqeu në dasmë, por në këtë gjendje përfundoi pas dasmës

115
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo ishte në një dasmë, ku u duk mjaftë bukur, por pas dasmës po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----