Ballina Showbiz Big Mama shkëlqeu në dasmë, por në këtë gjendje përfundoi pas dasmës

Big Mama shkëlqeu në dasmë, por në këtë gjendje përfundoi pas dasmës

102
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo ishte në një dasmë, ku u duk mjaftë bukur, por pas dasmës po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

-----