Ballina Showbiz Big Mama shfaqet tërheqëse, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

Big Mama shfaqet tërheqëse, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

66
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse dhe ajo që merr vëmendjen është poza e saj provokuese./ORAinfo/

-----