Ballina Showbiz Big Mama ‘sfidon’ të gjitha modelet, befason me pamjen në pushime

Big Mama ‘sfidon’ të gjitha modelet, befason me pamjen në pushime

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga pushimet dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj dhe veshja plot stil./ORAinfo/

---- ---- ----
-----