Ballina Showbiz Big Mama ‘sfidon’ edhe modelet më të bukura, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Big Mama ‘sfidon’ edhe modelet më të bukura, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

98
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku shihet në top-formë./ORAinfo/

-----