Ballina Showbiz Big Mama po vazhdon të dobësohet, me këtë fustan do t’iu ‘shashtris’

Big Mama po vazhdon të dobësohet, me këtë fustan do t’iu ‘shashtris’

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

E tani Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto nga pushimet.

E veshur me fustan të shkurt dhe provokues, Big Mama po duket një super femër. /ORAinfo/

---- ----
-----