Ballina Showbiz Big Mama niset për dasmë, vesh fustanin e bën frizurën më të...

Big Mama niset për dasmë, vesh fustanin e bën frizurën më të bukur

61
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo sonte është nisur për dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

-----