Ballina Showbiz Big Mama na njofton me ‘djalin’ e saj, ai tani është bërë...

Big Mama na njofton me ‘djalin’ e saj, ai tani është bërë burrë!

90
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

E tani Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto me një koleg të saj të cilin e ka quajtur ‘djal të saj’.

“Mu ka rrit djali mu ka bërë burrë’, e ka përshkruar foton Big Mama.

Kujtojmë që Big Mama vazhdon të jetë singel dhe gjatë gjithë kohës e shpreh hapur është gati për ta gjetur mashullin e jetës. /ORAinfo/

---- ----
-----