Ballina Showbiz Big Mama me veshje tradicionale, kaq bukur po duket me këtë veshje

Big Mama me veshje tradicionale, kaq bukur po duket me këtë veshje

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshje kombëtare./ORAinfo/

---- ---- ----
-----