Ballina Showbiz Big Mama me veshje tradicionale, kaq bukur po duket me këtë veshje

Big Mama me veshje tradicionale, kaq bukur po duket me këtë veshje

47
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshje kombëtare./ORAinfo/

-----