Ballina Showbiz Big Mama kthehet në vendlindje e shkon në dasmë, por çka nuk...

Big Mama kthehet në vendlindje e shkon në dasmë, por çka nuk shkon me pamjen e saj

146
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është kthyer në Tetovë dhe ka shkuar në një dasmë.

Por në pamjen e saj duket se frizerja ia ka ‘huqur’ me frizurën./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----