Ballina Showbiz Big Mama kthehet në shtëpi, shkon në dasmë me këtë veshje interesante

Big Mama kthehet në shtëpi, shkon në dasmë me këtë veshje interesante

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.

Big Mamën e gjejmë shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrejte sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është kthyer në Tetovë.

E atje është nisur në dasmë me këtë fustan interesant./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----