Ballina Showbiz Big Mama ‘kokë më kokë’ me burrin e Nora Istrefit, ja si...

Big Mama ‘kokë më kokë’ me burrin e Nora Istrefit, ja si e quan atë

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në pamjen e fundit të publikuar Big Mama është shfaqur pranë Robert Berishës, burrit të Nora Istrefit.

“Dostat bashkë”- ka shkruar Bigi në këtë foto./ORAinfo/

---- ---- ----
-----