Ballina Showbiz Big Mama fillon sezonin e dasmave, vishet e rregullohet si ‘loҫkë’ e...

Big Mama fillon sezonin e dasmave, vishet e rregullohet si ‘loҫkë’ e vërtetë

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në pamjen e fundit të publikuar, Big Mama tregon se me këtë pamje po e fillon sezonin e dasmave.

Bigi në këtë pamje po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

---- ---- ----
-----