Ballina Showbiz Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh

Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh

100
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.

Big Mamën e gjejmë shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrejte sociale.

Së fundi ajo ka publikuar për ndjekësit imazhe ku ajo shihet se ka filluar sezonin e dasmave.

E me këtë pamje duket se Big Mama i ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

---- ----
-----