Ballina LifeBizare Bie nga shkëmbi dhe vdes për të shkrepur një foto!

Bie nga shkëmbi dhe vdes për të shkrepur një foto!

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një burrë humbi jetën në S’Archittu, në Sardenja pasi ra nga shkëmbi në det ndërsa përpiqej të shkrepte një foto.

Për shkak të kushteve të vështira atmosferike dhe detit të trazuar, trupi ende nuk është nxjerrë nga uji prej ekipeve të emergjencës. Një tragjedi e ngjashme është regjistruar 16 gushtin e vitit të kaluar po në të njëjtën zonë, ku një djalë 13 vjeç kishte rënë nga shkëmbinjtë në det.

Adoleshenti kishte qenë duke bërë një xhiro me biçikletë, kur kishte humbur ekuilibrin duke rënë nga një lartësi e madhe.

Djali qëndroi disa ditë në koma, por në fund, pavarësisht kujdesit të mjekëve, zemra e tij pushoi së rrahuri.

---- ----
----
----- ----
-----