Ballina Sport Bie me koke, demtohet futbollisti i kombetares Elseid Hysaj

Bie me koke, demtohet futbollisti i kombetares Elseid Hysaj

21
SHPËRNDAJE

Futbollisti i kombetares shqiptare Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli po zhvillon kundër Torinos.

Mbrojtësi shkodran në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë duke pesuar demtim.

Ende nuk dihet grada e dëmtimit, teksa ky është një lajm i keq edhe për Kombëtaren shqiptare, pasi duhet të bëjë pa kapitenin me shumë mundësi në ndeshjet kundër Turqisë dhe Islandës.

The post Bie me koke, demtohet futbollisti i kombetares Elseid Hysaj appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.