Ballina Showbiz Betejë mes Dukeshave, Kate Middleton dhe Meghan Markle pritet të nxjerrin librat...

Betejë mes Dukeshave, Kate Middleton dhe Meghan Markle pritet të nxjerrin librat e rinj

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Dukesha e Kembrixhit ka bërë një paraqitje të shkurtër të librit të saj “Hold Still” përpara publikimit të premten. Kjo vjen vetëm disa ditë pasi kunata, Meghan Markle zbuloi se do të publikojë librin për fëmijë “The Bench”, duke shkaktuar kështu një “betejë” mbretërore.

Kate (në foto), një fotograf amator i mprehtë, shkroi hyrjen në libër, i cili tregon fotografi nga fushata e saj Hold Still e vitit 2020

Projekti, një koleksion prej 100 fotografish të jetës në Mbretërinë e Bashkuar nën izolim dhe pandeminë e Covid-19 do të publikohet ditën e nesërme. Libri i ri përfshin një hyrje nga Kate, në të cilën ajo shpjegon pse “Hold Still” ishte kaq i rëndësishëm për të.

Ndërkohë, libri i Meghanit u frymëzua nga Princi Harry dhe djali i saj Archie dhe vjen i ilustruar me fotografi. Dukesha e Sussex-it tha se për librin ishte frymëzuar nga një poezi që kishte shkruar për Harry-n në Ditën e Baballarëve pas lindjes së djalit.

Kopertina e Hold Still përjetëson një punëtor të NHS të veshur PPE, duke vrenjtur kameran në një portret në lëvizje, në foto

Njoftimi vjen pasi Britania e Madhe shënoi një vjetorin e bllokimit të parë kombëtar më parë këtë javë. Në foto: një imazh nga libri i ri

Gjatë rrjedhës së projektit, Dukesha ndau një numër të imazheve të saj të preferuar në faqen Instagram të Kensington Royal, duke përfshirë një nga një vajzë e re që shihte duke vizatuar një ylber të madh në një xham të dritares, e cila u bë në libër (në foto)

Libri tregoi portrete të bëra gjatë pandemisë (në foto) dhe do të dalë në treg të Premten në internet dhe nëpër libraritë e MB

Në librin e Meghan, një ilustrim nga artisti Christian Robinson tregon një ushtar me kokë të kuqe, i veshur me një kapelë Ushtrie të stilit amerikan, duke mbajtur djalin e tij të vogël lart, ndërsa një grua shikon duke qarë nga një dritare, në një referencë të mundshme ndaj saj dhe Harry, i cili shërbeu në Afganistani me Blues dhe Royals. Fjalët lexojnë: 'Ky është stoli yt, Ku fillon jeta, Për ty dhe djalin tonë foshnjën tonë, farefisin tonë'

 

/abcnews.al

The post Betejë mes Dukeshave, Kate Middleton dhe Meghan Markle pritet të nxjerrin librat e rinj appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----