Ballina Showbiz Besniku me gruan dhe vajzën në pushime, publikojnë pamje nga atje

Besniku me gruan dhe vajzën në pushime, publikojnë pamje nga atje

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet në pushime me burrin dhe vajzën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----