Ballina Showbiz Belkiz dhe Miloti më të dashuruar se kurrë më parë, shfaqen të...

Belkiz dhe Miloti më të dashuruar se kurrë më parë, shfaqen të përqafuar

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Më në fund Fero thyen akullin, flet për herë të parë për shtatzëninë e Arbenitës

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private ku gjithmonë vëmendje të madhe merr edhe gruaja e tij Belkizi.

Në foton e fundit ata po duken më të dashuruar se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Më në fund Fero thyen akullin, flet për herë të parë për shtatzëninë e Arbenitës

Postimi Belkiz dhe Miloti më të dashuruar se kurrë më parë, shfaqen të përqafuar u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
-----