Ballina Lajme nacionale Bëhuni gati, ky është moti që na pret nesër

Bëhuni gati, ky është moti që na pret nesër

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sërish ndryshim i motit.

Dita e nesërme do të shënojë rënie të ndjeshme të temperaturave.

Temperaturat do të zbresin deri në 14 gradë Celsius në vendet malore, ndërsa maksimalja do të jetë deri në 26 gradë.

Ndërkohë, nuk do të ketë rrezik për zjarre, pasi pritet që e diela të shoqërohet me reshje shiu dhe erëra të forta, kryesisht në zonat malore.

---- ----
----
-----
-----