Ballina Lajme nacionale Bëhet zyrtare, ja nga sa tërmete u godit në përgjithësi Shqipëria

Bëhet zyrtare, ja nga sa tërmete u godit në përgjithësi Shqipëria

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shqipëria, ka një javë që është duke u lëkundur nga dridhjet e tokës.

Mësohet se numri total i pasgoditjeve që prej 26 Nëntorit është 1376.

Ministria e Mbrojtjes ka dhënë shifrën e pasgoditjeve të tërmetit. Mësohet se numri total i pasgoditjeve që prej 26 Nëntorit është 1376.

Ndërkohë, sot nga ora 07.00 deri më tani janë regjistruar 5 ngjarje dhe dy janë të lokalizuara.

Sakaq, ekspertët janë shprehur se pasgoditjet janë normale, ndërsa intensiteti i tyre do të jetë në rënie.

---- ----
----
----- ----
-----