Ballina Showbiz ‘Bëhet i gjallë’ ish- ministri Saimir Tahiri, ndan me ndjekësit një foto...

‘Bëhet i gjallë’ ish- ministri Saimir Tahiri, ndan me ndjekësit një foto familjare

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
‘Bëhet i gjallë’ ish- ministri Saimir Tahiri, ndan me ndjekësit një foto familjare

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i shkëputur nga politika, ndaj në Facebook-un e tij vetëm moment me familjen dhe natyrën.

Ish-ministri përmes një foto, në natyrë me kecat, ka uruar publikisht për ditëlindjen djalin e madh Drinin, i cili sot mbush plot 10 vjeç.

‘U bere 10 vjeç Drin. 21.02.2021’,  shkruan ai.

‘Bëhet i gjallë’ ish- ministri Saimir Tahiri, ndan me ndjekësit një foto familjare
Ornela Celpica

---- ----
----
----- ----
-----