Ballina Showbiz Bëhen pulike letrat që Princeshë Diana i dërgoi shoqes së ngushtë

Bëhen pulike letrat që Princeshë Diana i dërgoi shoqes së ngushtë

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Bëhen pulike letrat që Princeshë Diana i dërgoi shoqes së ngushtë

Letrat që princeshë Diana i dërgoi shoqes së saj të ngushtë, Luchia Flecha, janë bërë publike. Gruaja e ambasadorit brazilian në Uk, asëkohe, ishte shoqja më e mirë e princeshës së Ëales, që pas mbështetjes së madhe që Flecha i dha asaj, kur u nda nga princi Charles.

Lady Diana e cilësoi Luchian si një mike të vërtetë, një zonjë e mrekullueshme. Nga kjo miqësi, kanë dalë tre letra, ose të paktën kaq janë publikuar. Letrat, 30 copë, sipas Daily Mail, do dalin në shitje.
Në këto letra, të publikuara nuk shkruhen asnjë detaj që ka të bëjë me problemet e princeshës.
Në një letër, Diana shkruan sa mirë kishin kaluar të dyja, në një drekë që kishin ngrënë

Në një letër tjetër, Diana shkruan për eksperiencën që dy djemtë e saj, Ëilliam dhe Harry, kanë pasur. Bëhet fjalë për drekën në Festivalin Hall along, me Luchian dhe bashkëshortin e saj.

Bëhen pulike letrat që Princeshë Diana i dërgoi shoqes së ngushtë
Ornela Celpica

---- ----
----
----- ----
-----