Ballina Showbiz Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë

Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gold AG e Ermira marrin vendimin e papritur pak ditë pas lindjes së djalit

Miriam Cani, Xhensila Myrtezaj dhe Arilena Ara janë këngëtaret nga Shqipëria shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë të pëlqyer nga publiku i të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Ato i gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ato të trija kanë publikuar një foto bashkë. E të veshura njësoj duket se këngëtaret po paralajmërojnë diçka baskë./ORAinfo/

Gold AG e Ermira marrin vendimin e papritur pak ditë pas lindjes së djalit

Postimi Bëhen bashkë Miriami, Xhensila dhe Arilena – çka po paralajmërojnë bashkë u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----