Ballina Lajme Bota/Rajoni Befason zëvendësi i Hotit: Shefi merr bukë nga shtëpia dhe ha në...

Befason zëvendësi i Hotit: Shefi merr bukë nga shtëpia dhe ha në zyrë, nuk shkon në restorante

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zëvendëskryeministri i Kosovës Driton Selmanaj ka lënë përshtypje të madhe dje me deklaratat e tij kundrejt kryetarit te qeverise, Avdullah Hoti.

Fillimisht ka treguar se kishte preferuar qe te shkonte ne emision vetëm pa shofer, edhe sigurim.

“Erdha vet, sepse edhe shoferët, sigurimi… kanë nevojë për pushim dhe kanë familje.

Nuk e kam në qef të rrethohem nga shumë njerëz, edhe pse me thonë se duhet të kem kujdes, edhe pse nuk i dëgjoj shumë ata të mbrojtjes së afërt.

Nuk i kam borxh askujt, në politikë kam hyrë me qëllime fisnike dhe të dal nga politika ashtu”, ka thënë Selmanaj.

Gjatë intervistës ai ka treguar se ushqimi i preferuar i Hotit kur e merr nga shtëpia, janë sendviçët.

“Nuk han nëpër restorante, bile nganjëherë në zyre me lut edhe mua”, ka thënë Selmanaj.

---- ----
----
----- ----
-----