Ballina Showbiz Befason Xhensila, ja sa fëmijë dëshiron t’i ketë

Befason Xhensila, ja sa fëmijë dëshiron t’i ketë

39
SHPËRNDAJE

Xhensila Murtezaj dhe Bes Kallaku janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Ajka, përcjell ORAinfo.

Xhensila pas lindjes së vajzës i është rithyer tani karrierës së saj muzikore dhe paraqitjeve publike.

Së fundi, ajo ka qenë prezente në një emsion dhe në pyetjen se sa fëmijë dëshiron t’i ketë, Xhensila thotë se do t’i ketë katër fëmijë, dy djem dhe dy vajza./ORAinfo/

-----