Ballina Showbiz Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin

Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kush qëndron më mirë në përballjet direkte, Ronaldo apo Messi?

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Kush qëndron më mirë në përballjet direkte, Ronaldo apo Messi?

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo shihet e shtrirë me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Kush qëndron më mirë në përballjet direkte, Ronaldo apo Messi?

---- ----
----
----- ----
-----