Ballina Sport Befason Real Madrid realizon 3 gola ne vetem 14 minuta loje

Befason Real Madrid realizon 3 gola ne vetem 14 minuta loje

8
SHPËRNDAJE

Po luhet në këto momente ndeshja mes Real Madrid dhe Galatasarayt, e vlefshme për javën e 4-rt në Ligën e Kampioneve.

Madrilenët kanë arritur të realizojnë tre gola të shpejtë në këtë sfidë.

Dy prej golave u shënuan nga Rodrygo në minutat (4) dhe (7). Më pas kapiteni Ramos realizojë me anë të një penalltie në minutën e (14).

The post Befason Real Madrid realizon 3 gola ne vetem 14 minuta loje appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.