Ballina Showbiz Befason nusja e Besnikut, ja ҫfarë frizure i ka bërë vajzës së...

Befason nusja e Besnikut, ja ҫfarë frizure i ka bërë vajzës së vogël

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës, të cilën shihet se i ka bërë një frizurë mjaftë interesante./ORAinfo/

---- ---- ----
-----