Ballina Showbiz Befason Marina Vjollca, publikon pamje ‘intime’ me burrin

Befason Marina Vjollca, publikon pamje ‘intime’ me burrin

157
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zlatan Ibrahimovic i befasuar nga kjo deklaratë për të

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto paksa më intime me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Zlatan Ibrahimovic i befasuar nga kjo deklaratë për të

---- ----
----
----- ----
-----