Ballina Showbiz Befason Lulja, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar veten

Befason Lulja, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar veten

249
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Medës, përcjell ORAinfo.

Lulja është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe përherë tejet tërheqëse,

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, Lulja ka publikuar një foto ku shihet se po kalon kohë me djalin e saj, mirëpo ajo duket shumë e lodhur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----