Ballina Showbiz Befason Gresa, po e shet fustanin më të bukur të kanagjexhit

Befason Gresa, po e shet fustanin më të bukur të kanagjexhit

101
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy muaj pasi u martua, Gresa Behluli vendosi që të gjitha fustanet e nusërisë t’i hedhë në shitje.

Paratë e fituara nga kjo, ajo ka vendosur që t’i jap për bamirësi, përcjell ORAinfo.

Për çdo ditë Gresa ka prezantuar fustanet e saj e të cilat duket se janë duke u blerë nga fanset e saj.

Së fundi, ajo ka treguar se po e shet edhe këtë fustan i cili është i punuar me dorë dhe duket se është një ndër më të bukurit që Gresa ka./ORAinfo/

---- ----
-----