Ballina Showbiz Befason Egzona, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

Befason Egzona, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale Egzona sot ka publikuar një video ku shihet se ka veshur një fustan madhështor me këtë pozë zbulon më shumë se sa që duhet./ORAinfo/

---- ---- ----
-----