Ballina Showbiz Befason ‘bomba’ e RTK-së, shikoni grimin e ‘ҫuditshëm’ që e ka bërë

Befason ‘bomba’ e RTK-së, shikoni grimin e ‘ҫuditshëm’ që e ka bërë

140
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke lexuar, e vëmendjen e merr grimi i saj i ҫuditshëm./ORAinfo/

---- ---- ----
-----